Naprowadzanie

To ogólna struktura wielu gier na naprowadzanie:

  • jeden gracz wychodzi, a publiczność podaje zawód. Gracze muszą naprowadzić gracza do wykonania czynności związanej z zawodem. Gra się kończy gdy zawód zostanie zgadnięty. Znane również jako Naprowadzanie do zawodu.
  • publiczność podaje miejsce i narzędzie zbrodni (można też wziąć zawód ofiary). Gracz, który opuścił salę musi to zgadnąć. Znane również jako Naprowadzanie do morderstwa. Uwaga – to nie to samo co LOW.
  • publiczność podaje 3-5 przedmiotów. Gracze próbują naprowadzić jednego gracza do użycia tych przedmiotów. Znane również jako Przedmiotowe naprowadzanie.
  • dwoje graczy. Publiczność podaje sekret dla obu graczy. Gracze nie słyszą własnego sekretu, ale znają sekret drugiej osoby.  Potem spróbuj naprowadzić drugiego gracza na jego sekret. Znane również jako Sekretne naprowadzanie.
  • publiczność podaje nazwę dla nowego superbohatera, np. Kobieta Szczoteczka Do Zębów. Publiczność podaje również dwie moce i być może jedną słabość superbohatera. Pozostali próbują naprowadzić gracza na imię, moce i słabości nowego superbohatera. Znane również jako Naprowadzanie do superbohatera.

Angielska nazwa gry: Endowments

Tagi: , ,

Opublikowano 12-05-2012 przez admin in category "Gry